Dažnai užduodami klausimai

Ar galima už kursus mokėti dalimis?
Taip, galima mokėti dalimis – padalinus sumą į dvi arba tris dalis. Daugiau informacijos info@kaunascoding.lt
Kada vyksta paskaitos?
Mokymai vyksta kasdien, darbo dienomis nuo 18.30 iki 21.30 val. Trukmė su išankstinio pasiruošimo kursu (pre-kursu) yra septynios savaitės, po kurių – mėnuo savarankiško darbo porose/grupėse.
Kas yra pre-kursas?
Tai savaitės trukmės programa, skirta savarankiškam darbui namuose, prieš prasidedant 6 savaičių intensyviems programavimo mokymams.

Pre-kurso medžiagą sudaro teorija ir praktinės užduotys, padedančios įsisavinti programavimo pradmenis.
Ar priimate neturinčius jokios programavimo patirties?
Mūsų mokymai skirti pradedantiesiems ar norintiems keisti savo kvalifikaciją žmonėms. Daugelis mūsų mokinių yra šiek tiek vyresni, be programavimo patirties ar norintys keisti profesiją. Todėl priimame visus, tačiau mokymus raginame rinktis apgalvotai – matematikos, logikos įgūdžiai turėtų būti gerai išvystyti ir nekelti streso :)
Ar iš tikrųjų baigus mokymus pasiūlysite man praktiką?
Kiekvienam mūsų mokyklos absolventui, mokymų metu nepraleidusiam daugiau nei 3 paskaitų, bus suteikta galimybė susipažinti su keliais potencialiais darbdaviais ar įdarbinimo agentūromis, su kuriomis jis galės savarankiškai tęsti bendradarbiavimą ar derybas dėl siūlomų darbo sąlygų.
Ar galėsiu pats pasirinkti įmonę, kurioje atliksiu praktiką?
Žinoma, – atsižvelgiant į dominančią sritį, įmonę praktikai bus galima pasirinkti iš mūsų turimų įmonių-partnerių arba pasinaudoti mūsų rekomenduotų IT specialistus įdarbinančių agentūrų pasiūlymais.
Ar, sumokėjus už kursus, galima keisti jų pradžios datą?
Taip, mokymų pradžios laiką galima keisti iki jų pradžios likus ne daugiau kaip 2 savaitėms.
Jei persigalvosiu, ar gražinsite man 10 proc. avanso įmoką?
Taip, Jūsų sumokėtą avansą grąžinsime, jei apie pasikeitusios planus informuosite mus likus ne daugiau kaip 2 savaitėms iki kursų pradžios.
Kas yra Lietuvos darbo biržos kompensuojami mokymai? Kaip galima į juos patekti?
Visi, kas šiuo metu nedirba/nesimoko ir yra registruoti Lietuvos darbo biržoje, gali pretenduoti gauti mokymų stipendiją.
Kadangi į šią grupę priimame tik 12 žmonių, visiems pretendentams mes rengiame nedidelį konkursą (pokalbį) ir testą. Darbo biržos kompensuojamų kursų paskaitos vyksta visą dieną. Baigus mokymus yra atliekama privaloma pusės metų trukmės praktika pasirinktoje įmonėje.
Jei nutiktų taip, kad pradėję mokytis susirastumėte darbą ir mokymų tęsti nebegalėtumėte arba įmonėje neatliktumėte pusės metų praktikos, tuomet mokymų kaina nebūtų kompensuojama ir už kursus tektų susimokėti patiems.
Kokią vertę turi „Kaunas Coding School” kursų baigimo sertifikatas? Kas jame nurodoma?
Po kursų baigimo „Kaunas Coding School” išduodamas sertifikatas yra formalus įrodymas, kad baigėte mūsų mokymus. Jį pasirašome tik tokiu atveju, jei visų kursų metu nepraleidote daugiau nei 3 paskaitų. Jei nutiktų taip, kad dėl tam tikrų priežasčių būsite praleidę daugiau paskaitų, mes pasiūlysime jums grįžti ir pakartoti praleistą kurso dalį vėliau.
„Kaunas Coding School” sertifikatas yra oficialus mokyklos baigimo pažymėjimas, pripažintas Švietimo ir mokslo įstaigų registre. Jame bus nurodyta, kad esate baigęs 120 akad. val. pradedančiųjų lygio programuotojų mokymus.
Kokio lygio mano žinios bus baigus mokymus?
6 savaičių programavimo kursai yra skirti pradedantiesiems. Mūsų tikslas yra šių mokymų metu supažindinti jus su pačiomis paklausiausiomis darbo rinkoje programavimo kalbomis, išmokyti jas atskirti, suprasti, kaip jas taikyti praktiškai ir parodyti, kokių rezultatų galima pasiekti naudojant vieną ar kitą programavimo kalbą. Baigę mokymus, jūs sugebėsite perskaityti ir patys užrašyti neilgą, paprastą kodą.
Ar mokymų metu man reikia turėti savo kompiuterį?
Esame įsitikinę, kad savo kompiuteriu mokytis programuoti yra patogiausia – pradėtą paskaitoje darbą lengvai galėsite pratęsti ar pabaigti namuose ir jums nereikės persiorientuoti darbui vis kitoje aplinkoje.
Žinoma, mes galime jums pasiūlyti ir pakaitinį kompiuterį, tačiau apie tai prašome mus informuoti iš anksto.
Kaip galiu atsiskaityti už mokymus?
1. Grynaisiais pas mus biure;
2. Bankiniu pavedimu;
3. Mokėti dalimis;
4. Mokėti išsimokėtinai, nuo 74 eur/mėn.
Ką daryti, jei nežinau kurią programavimo kalbą mokytis pirmiausia?
Registruotis asmeninei konsultacijai karjeros centre: http://www.vilniuscoding.lt/karjeros-centras/
arba registracija telefonu: +370 606 75071.
Iš kur žinoti, ar apskritai galiu tapti programuotoju ir ar turiu reikiamų įgūdžių?
Registruotis asmeninei konsultacijai karjeros centre: http://www.vilniuscoding.lt/karjeros-centras/
arba registracija telefonu: +370 606 75071.
Kokioje įmonėje galėsiu atlikti praktiką/įsidarbinti?
Bendradarbiaujame su tokiomis įmonėmis kaip: „Vinted“, „Adform“, „Tesonet“, „Alna Software“, „IBM“ ir daug kitų. Turime daugiau kaip 50 įmonių – partnerių.